Parka zamieniająca się w plecak? To możliwe! adidas Originals zaprezentował nową linię odzieży NMD na sezon jesień-zima 2017. Ta kolekcja to klasyczne streetwearowe hity w nowoczesnym wydaniu. Ponadczasowe kroje nabrały świeżości dzięki zastosowaniu technicznych tkanin najwyższej generacji oraz wykorzystaniu nietypowych rozwiązań konstrukcyjnych.

Linia NMD to szereg hiperfunkcyjnych produktów do codziennego użytku stworzonych z myślą o mężczyznach i kobietach. W jej ramach możemy się spodziewać między innymi parki, która po odpowiednim złożeniu zamienia się w plecak lub t-shirtów z dodatkowymi kieszonkami na zamek. Ponadto dwustronne bomberki, spodnie, a nawet sukienki. Kolekcje uzupełnia seria akcesoriów. Na szczególną uwagę zasługują plecaki z dużą ilością dodatkowych kieszonek oraz możliwością przenoszenia ich w formie toreb, a także plecak stylizowany na kamizelkę.

Rzeczy utrzymane są w stonowanej kolorystyce. Dominują czerń, biel, granatowy oraz szary. Damska linia urozmaicona została pastelowo różowym odcieniem. Elementem charakterystycznym dla wszystkich ubrań jest taśma z napisem: „three stripes brand” wszyta po wewnętrznej lub zewnętrznej stronie produktów.

 

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *