Nowa odsłona Nike Tech Pack

Od pierwszego roku, kiedy Nike zaprezentowało Tech Fleece stałem się wielkim fanem tej serii ubrań.

Nike Tech Pack to linia, łącząca funkcjonalność i nowoczesną technologię z ponadczasowym wzornictwem. Jej znakiem rozpoznawczym jest innowacyjny i wspomniany już materiał Tech Fleece. Zapewnia on poczucie ciepła i ochrony przed chłodem.  To tkanina o innowacyjnej konstrukcji – pomiędzy warstwami bawełny umieszczono miękką piankę typu jersey. Dzieki temu umożliwia zachowanie pełnej wentylacji i elastyczności. W efekcie, sylwetki z kolekcji Tech Pack gwarantują świetną stylistykę i komfort.

Inspirowana sportem i modą miejską, damska kolekcja proponuje żywą kolorystykę i nowe kroje stworzone z myślą o swobodnym komponowaniu. Odzież w tej serii charakteryzuje się szczupłym krojem i nowoczesnym dopasowaniem, dodatkowo podkreślonym specjalną taśmą. Ponadto, rękawy oraz kołnierzyki bluz zakończono przyjemnym w dotyku materiałem. Wśród propozycji uwagę przykuwa peleryna Tech Fleece Cape z charakterystycznym, oversize’owym kapturem oraz bluza Tech Fleece Camo Crew pokryta w całości wzorem kamuflażu wojskowego.

Również męska część serii wykorzystuje ten motyw. Zastosowano w niej nowe proporcje, a także zadbano o detale, jak wielofunkcyjne kieszenie z zamkami. Wśród styli wyróżnia się nowa wersja klasycznej kurtki Tech Fleece Varsity, o bardzo ergonomicznym kroju. Z kolei bluza z kapturem Tech Fleece Hoodie posiada w dłuższy krój w tylnej części oraz wysoką stójkę, które dodatkowo chronią przed chłodem.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *