Kith ma w sobie coś takiego, co przyciąga, może to osoba Ronnie Fiega, może pewnego rodzaju smaczki, którymi marka nas karmi. Nie wiem, ale nawet jeśli produkty całościowo nie należą do tych, które bym na siebie włożył, to ja zawsze obracam głowę w stronę premier Kith.

Całość kolekcji jest przeznaczona na zimę – co nie dziwi. W sumie składa się ona – kolekcja, nie zima – z aż 36 części, które zostaną przeznaczone do sprzedaży w niecodzienny sposób. Premiery będą odbywały się przez dwa tygodnie.

Fajne w tej kolekcji jest coś niespodziewanego – Asics Gel-Lyte III. But w pewien sposób zszedł z piedestału po tym, jak kolaboracje i świetne wydania spowodowały, że najbardziej gorącym towarem na świecie był właśnie Asics. Inspiracją do kolorystyki w kolekcji były trzy kolory, które łączą barwy obu marek – czerwony, biały i niebieski. Pierwsze elementy do sprzedaży trafią 2-ego grudnia, drugie tydzień później.

   

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *