Zdecydowałem się na to, aby jako pierwszy w kicksowym świecie wprowadzić coś, co pozwoli nam być bliżej siebie

I będzie mi niezwykle miło, kiedy poświęcisz dosłownie trzy minuty na przeczytanie tego wpisu. Dzięki funkcjonalności, którą wprowadzam, a której używają takie firmy jak CNN, HypeBeast, etc, będziemy mogli pozostać w kontakcie, a Ty nie ominiesz ważnych informacji, które pojawiają się na tym blogu, bo nowe info otrzymasz prosto w aplikacji Messenger.

Uruchomiłem bota, który będzie wysyłał Ci informację o nowych wpisach na blogu i super będzie jak zasubskrybujesz tę usług. Jest kompletnie darmowa (dla Ciebie :)), a mi pozwoli być bliżej tego, czego potrzebujesz. Pierwsze przeprowadzone testy są bardzo zadowalające, kilkadziesiąt osób wypowiedziało się bardzo pozytywnie o samym pomyśle. Musiałem wprowadzić małe zmiany, bo dotychczasowi subskrybenci otrzymywali powiadomienia z bloga i z Facebooka, co nie było najlepszym rozwiązaniem. Teraz są tylko te z bloga.

Oczywiście to nie wszystko, będą też akcje specjalne dla subskrybentów (jedna już była), informacje o przecenach i inne. Generalnie pomysł wpadł mi do głowy dawno temu, ale realizacja jest możliwa dopiero teraz i zaczęła być wprowadzana chwilę przed tym, gdy Facebook ogłosił obcięcie zasięgów na fanpage’ach.

Subskrybcję możesz zrobić klikając w taki oto prostokącik w dolnym lewym rogu strony. Oczywiście trzeba być zalogowanym do Messengera. A jeśli dodatkowo chcesz też otrzymywać informacje (super będzie jak też to zrobisz) z fanpage Kolekcjonerbutow.pl na Facebooku, to kliknij obserwuj i następnie WYŚWIETLAJ NAJPIERW.