Jordan ponownie na drugim miejscu w USA. Po chwili spadku na trzecie miejsce Jordan Brand znowu zajmuje drugą pozycję. Analityk rynkowy, Matt Powell, twierdzi jednak, że to krótkotrwała sytuacja i adidas za chwilę ponownie powinien wskoczyć nad Jordana.

Co ciekawe, adidas miał w 2017 roku największy udział w rynku USA, jaki kiedykolwiek był widziany przez analityków. Największy przyrost w udziale w rynku w ubiegłym roku miały Nike i Jordan Brand. Jak dziwi Cię czwarte miejsce marki Skechers, to niech przestanie, te buty w dalszym ciągu są w USA niezwykle popularne i bardzo długo będzie trzymała się wysokich pozycji. Stosunek ceny do jakości i komfortu, jest tu po prostu świetny.

Dane, które widzisz poniżej są z rynku w USA, gdzie temat mierzy NPD Group. Z usług NPD korzystają wszystkie marki w USA.

  1. Nike
  2. Jordan
  3. Adidas
  4. Skechers
  5. Under Armour
  6. New Balance
  7. Converse
  8. Asics
  9. UGG
  10. Vans

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *