Nie było dziś prasówki, bo i tak Cię nie ma, odpoczywasz podczas długiego weekendu, relaksujesz się, tak jak pewnie ja. Ale za to jest wpis, informacja, która zajarała mnie bezpośrednio. Bo to, co za chwilę zobaczysz, to chyba najlepszy drop Supreme jaki tylko można wykombinować. I tylko dlatego, że jest tyle zajebistych akcesoriów, które pewnie chciałbym postawić na półce, albo mieć, że jestem w stanie oddać kawałek nerki i włosy.

Trochę przeczy to mojemu fakowi, który pokazuję tej marce, ale zabezpieczyłem się prostując środkowy palec, zaznaczając, że akcesoria lubię.

W nowym sezonie będzie maszynka do włosów, rękaw rzutowy zrobiony ewidentnie w kolaboracji z Nike, pałeczki, gitara, głośnik, szlafrok bokserski. To moje ulubione gadżety z tego co obiecuje obecnie Supreme. Kupiłbym rękaw, albo maszynkę. Poważnie, ten rękaw jest dla mnie totalnym sztosem. Wiadomo, że nigdy go nie użyję, ale pokazuje to też kierunek, który obiera Nike, aby wskazać, że działa z NBA i wielkimi krokami zbliża się deal NBA x Nike.

Bardzo spoko jest też ten mały nożyk, choć chyba wolę swój.

 

 

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj – http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *