Geek Week – nie w temacie kicksów, ale HyperAdapt to but geeka. Bez dwóch zdań.

Spoiler: o tym bucie więcej przeczytasz w piątek wieczorem!

WGW – nadchodzę! Po pierwsze, będą dobre laski, popatrz.

Aha, WGW to Warsaw Games Week – największa obecnie impreza gameingowa w Polsce. I tak, dziewczyny z Cheerleaders Gdynia są fankami, no przynajmniej niektóre 🙂

Po drugie, w piątek wieczorem wjedzie tekst o HyperAdapt 1.0 – które są tak geekowskie, jak The Big Bang Theory,. Po trzecie trafiasz do mnie w tygodniu geeka (oficjalny dzień geeka obchodzimy 25-ego maja).

Tygodniu, który generalnie nie  był jakoś mega zaplanowany, ale wyszło tak, że moje życie zawodowe napisało własny scenariusz i oto jest i on. Londyn, to nie  była wycieczka ze zwiedzaniem, tylko duże targi licencyjne, gdzie wystawiały się firmy z całego świata udzielające licencji na produkcję różnego rodzaju produktów – od odzieży przez akcesoria, dodatki, plakaty, buty, gry, maskotki. No wszystko po prostu. To olbrzymi rynek i nawet Converse x Looney Tunes, to produkt bardziej licencyjny niż kolaboracyjny. Ale licencji udzielają nie tylko firmy takie jak Disney (Marvel, Star Wars), Warner Bros (Looney Tunes, Harry Potter, Tom & Jerry, DC Comics), Ubisoft z Assasins Creed czy Sony, ale także NBA, NFLPA czy typowe odzieżówki np. potężnych w latach 90-tych firm hiphopwych – Roca Wear, Ecko, Zoo York.

W przyszłym roku chcę wycelować w taką imprezę w USA, chyba oszaleję!

Mnie interesowały te komiksowo-gierkowe. W piątek kolejne spotkanie z przedstawicielami Disney’a i kolejne geekowsko-biznesowe tematy. Tydzień temu wielki miting z dyrektorem kreatywnym Warner Bros na Europę, a za chwilę wspomniany Warsaw Games Week.

Zanudzam Cię? Ok – przejdźmy do WGW, a o licencjach i innych elementach opowiem kiedy indziej.

Co więc wydarzy się na WGW? Będzie strefa NBA 2K18 – jak co roku – gdzie będzie można pograć w gierkę, zobaczyć występ cheerleaders, a ja pójdę komuś złoić tyłek w prawdziwą koszykówkę. Będzie też strefa Project Cars 2, Lego Marvel, Dragon Ball FighterZ, Sonic Forces, Tekken 7, Wolfenstein II. Jaram się, bo od czasu do czasu, jak przystało na osobę urodzoną we wczesnych latach 80-tych, gram w gry.

I dwa dni będę oglądał jak cała gromada youtuberów, fanów gier najróżniejszych, będzie pociskała w gry! I sam też pogram! Obserwuj więc mój Instagram, bo tam na InstaStory pewnie pokażę kilka rzeczy.

A gdzieś pomiędzy, będę też na imprezie Converse, który pokaże trampki NBA!

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *