Padł rekord w sneakers shopping with Complex – P.J. Tucker jest panterą!

Ten odcinek domagał się nowego, osobnego wpisu (zresztą z powodów niezależnych ode mnie, lekko przesuwam dziś prasówkę) – P.J. Tucker jest sneakersową bestią, gość robi furorę na parkietach NBA jeśli chodzi o buty, w których gra. Wyciągał nie tylko Air Jordan 1 x Off-White, ale także Nike Air Yeezy 1 czy Yeezy 2. W kolekcji ma ogrom butów – OGROM. Mówi też w materiale o tym, że Chris Paul z Houston Rockets ma jedną z najlepszych kolekcji Air Jordan jakie widział w życiu – i o tym, jak CP3 podkręcił się Air Jordan XI Re2pect – i kupił je (albo dostał od Jordan Brand). Są warte 50k dolarów.

Tucker, również gracz Rockets, zrobił rekord w zakupach we FlightClub i w ogóle w Complexowych zakupach – ponad 16 tysięcy dolarów, wylazł ze sklepu z jakąś olbrzymią liczbą butów. Przede wszystkim jednak, Tuckera słucha się genialnie, bo wie o czym mówi, zna się na butach.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *