Nike nagradza tych, którzy są z firmą w bardzo fajny sposób. Ci wierni fani otrzymają ekskluzywny dostęp do produktów, które będą miały restock. A tu ma być podobno bardzo fajnie jeśli chodzi o produkty.

Nazwa funkcji, którą wprowadza Nike to Unlocks i dotyczy aplikacji NikePlus. I co ciekawe, wszyscy dostaniemy inne modele. Dlaczego? Bo Nike chce personalizować doznania, więc każdy będzie miał dopasowane pod swoje potrzeby oferty – wynikające z tego, co kupujemy, oglądamy, etc.

Zaprezentowanie Unlocks było proste i nietypowe, bo marka zdecydowała się udostępnić członkom Nike+ dostęp do specjalnych czatów z ekspertami, gdzie można było customować ACG Mowabb iD, Air Force 1 High iD z linii NBA, a także Air VaporMax oraz nabyć HyperAdapt 1.0.

Jakby tego było mało, aplikacja ma umożliwiać także wcześniejse rezerwowanie produktu, jeszcze przed oficjalną premierą. Nie wiem jak to będzie działało, ale jestem bardzo ciekawy. Do tego także członkowie społeczności będą mieli dostęp do specjalnych eventów organizowanych w sklepach Nike – nie spodziewaj się, że trafi się to w Polsce, temat będzie raczej dotyczył takich lokalizacji jak Nike Store Soho.

Aha, uwaga – nie mówimy o aplikacji SNEAKERS, tylko NikePlus!

Niestety, NikePlus nie jest dostępne w Polsce, ja mam wersję z iTunes USA, oglądałem co tam jest dostępne i wygląda to rewelacyjnie – w tym momencie można było jeszcze spokojnie kupić Nike HyperAdapt 1.0 Red.

 

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *