Uwierz mi na słowo. Żyjąc w Polsce, kompletnie nie czujemy tego, co dzieje się w USA jeśli chodzi o politykę, wewnętrzne napięcia istniejące na lini biznesu i prezydenta Donalda Trumpa. Ci ludzie szczerze go nienawidzą. Nie będę zagłębiał się w powody, nie jestem specjalistą w tym zakresie. Obserwuję jednak z pewnego dystansu potyczki słowne pomiędzy stronami i niechęć jest tam widoczna jak chyba nigdy do tej pory w USA.

Do konkretu.

Nike przenosi swój flagship w Nowym Yorku z Trump Tower do nowej lokalizacji o powierzchni 6,5 tysiąca metrów kwadratowych zaledwie 4 przecznice dalej. Obecny sklep zostanie zamknięty w 2018r roku, Nike po prostu nie chce wspierać biznesu Trumpa (to dopowiadam ja, nie powiedział mi tego Phil Knight.

Przestrzeń sklepowa będzie olbrzymia, całość zmieści się na 5 piętrach, a w środku będą jakieś kosmiczne koncepty, w tym piąte piętro, które będzie dostępne tylko dla członków NikePlus – w środku ekskluzywne produkty, opcje stworzenia customu i asystent zakupowy.

Po tym jak widziałem świetny sklep Nike w SoHo, nie wyobrażam sobie jak będzie wyglądał flagowiec, trzeba będzie pojechać do Nowego Jorku po raz kolejny i sprawdzić.

Sklep Nike Soho NYC, który stawia na relacje … i detale

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *