Nie zgadniesz, do momentu aż nie przeczytasz tej listy. Temat dotyczy USA, ale załóżmy, że w podobnym stylu przekłada się to globalnie na świat. Listę opublikował doskonały analityk rynkowy Matt Powell, który wspólpracuje z markami i wieloma sklepami.

Mnie top listy w ogóle nie dziwi, but w cenie detalicznej kosztuje 279 PLN, gdy do gry wchodzą promocje, często można go wyszarpać w okolicach 200 PLN.

  1. Nike Tanjun
  2. Chuck Taylor All-Star Low
  3. Nike Air Huarache
  4. adidas Superstar
  5. Nike Revolution 3
  6. Air Jordan IV
  7. Air Jordan XIII
  8. adidas Tubular Shadow
  9. Air Jordan XI
  10. Air Jordan VI

8 z 10 butów na powyższej liście ma związek z Nike. Dwa pozostałe to adidas – wcześniej, 10 na 10 pozycji okupowane było przez Nike. I co by nie mówić, ta lista wcale nie jest dziwna, ludzie nie są dziwni, buty sprzedają się masowo, a to, gdzie my siedzimy, nie jest masówką. Sprzedaż 100 tysięcy par Yeezy, to drobnostka przy milionach innych edycji butów. Po prostu.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *