Najdroższe Nike w historii to … ?Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta, bo widać tę informację na obrazku wyróżniającym wpis – Nike Air Mag z 2016 roku.

Potem też jest ciekawie. Jordan IV Retro Eminem Carhartt, Yeezy Red October, Jordan III Oregon Ducks i tak dalej. Sprawdźcie listę poniżej.

Buty za 30 tysięcy dolarów utopione w czekoladzie

Wiele z tych butów to oczywiście graile dla środowiska sneakersowego, ale prawda jest taka, że buty te osiągają kosmiczne cyfry w odsprzedaży, bo … jest ich mało. Dla nikogo nie powinno być więc zaskoczeniem, że takie właśnie modele osiągają kosmiczne ceny odsprzedaży. Są oczywiście buty droższe niż te z listy poniżej, bo noszone przez Michaela Jordana trzewiki to ceny z kosmosu. Flu Game to blisko 105K dolarów, inne noszone przez Jordana to też zwykle kilkadziesiąt tysięcy zielonych. A niektóre z nich pojawią się w Warszawie 11.06 podczas SneakersLife, do Polski przywiezie je Gerard Starkey. Niedługo lista!

Rekordowe Air Jordan XII

Jedynym lekkim zdziwieniem na tej liście są jedynki Banned z 2011 roku. Ale nie jest to jakieś duże zaskoczenie.

Wracając do początku zestawienia, zdajesz sobie sprawę, że to ceny średnie? Niektóre Nike Mag zostały sprzedane nawet w okolicach 100k Dolarów.

I tak na marginesie – sumaryczna sprzedaż Nike Mag nie równa się w żaden sposób temu, co Nike zarobiło sprzedając Nike Air Monarch. Wiesz, te buty dla tatusiów.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

1 komentarzDodaj komentarz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *