LeBron James rozjebał system!

Bez kitu, nie widziałem w tym roku lepszego kicksowego fragmentu niż to, co zrobił LeBron w wideo, które możecie zobaczyć poniżej.

Krótkie wprowadzenie – LeBron, Kevin Durant, ludzie z LRMR – Randy Mims siedzą u fryzjera i jak to u fryzjera w USA, po prostu gadają. O wszystkim, o tematach kto lepszy, kto gorszy, dlaczego lepszy itd. W pewnym momencie rozmowa schodzi na buty, a LeBron po udzieleniu odpowiedzi (o czym za także za chwilę) wstaje i mówi (w wolnym tłumaczeniu).

Nie rozumiem tego skurwiela, odkąd go znam chodzi w Air Force 1 i nie ma pozaginanych toeboxów. Popatrz na jego buty, no popatrz. Pewnie chodzi na piętach

Takie rzeczy lubię! 😀

Pytanie, na które odpowiadali LBJ i Durant to trzy najlepsze buty w historii dla nich, ale z wyjątkiem ich sygnowanych linii. James odpowiada, że są to Air Jordan XI, Air Max 95 i Foamposite. Durant mówi o Foamposite, Jordan I i Jordan IV.

Generalnie fragment wideo, który możemy zobaczyć to najpewniej nadchodzący projekt Steve’a Stoute’a.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj – http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *