Zacznę od krótkiego filmiku.

Powstał Kylo Ren, wnuk Dartha Vader, syn Lei i Hana Solo. Powstał z prostego pomysłu – kontynuacji, stworzenia mini-serii butów opartych na postaciach z Gwiezdnych Wojen. Nie ma w nich nic wybitnego, nie ma nic szczególnego, oprócz wybitnej i szczególnej prostoty.

Darth Vader to custom adidas Ultra Boost zrobiony dla mnie przez ekipę Obuwnika. Kylo Ren to custom adidas EQT Future zrobiony dla mnie przez tych samych ludzi.

adidas Ultra Boost Darth Vader

Rozumiesz już koncept? Obaj goście, o których mowa nieco wyżej, to Sithowie, ci z ciemnej strony mocy, korzystający z szaty koloru czarnego, posługujący się mieczem w kolorze czerwonym. EQT Future, które cholewkę miały czarną, a podeszwę Ultra Boost białą, zostały poddane małym przeróbkom podczas Sneakerslife. Małym, wcale nie drastycznym, bo podeszwę zamalowano na czarno, a na delikatnych paskach na cholewce – serio, była cała czarna – Gabriel namalował trzy czerwone kreski inspirowane czerwonymi, wspomnianymi już, mieczami świetlnymi. Ah, no i jest też wyciągnięte EQT na wierzch – bo było czarne.

Dlaczego Kylo Ren? No, a co innego? Myślałem o tym, aby był to Darth Maul, ale wolałem pozostać w obrębie jednej – niekoniecznie Sithowej – rodziny.

But był zrobiony w całości podczas Sneakerslife, foty, które widzisz poniżej, tak samo, a dostarczył nam go Distance.pl

. Dzięki mordy za uzupełnienie rodziny!

   

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj – http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *