Dobre jaja. Artysta Stormzy, gość który jest z tego co pamiętam człowiekiem adidasa, został oskarżony przez Yeezy Mafia o noszenie nieoryginalnego Yeezy Boost 350 V2 Beluga 2.0.

Panowie – Stormzy i Yeezy Mafia – wymieniali się wątpliwej jakości uprzejmościami na Twitterze. Całość jest dość zabawny. Inne konto zajmujące się dropami Yeezy, także potwierdziło, że but na nodze artysty to fake.

I faktycznie tył Beluga 2.0 na nogach Stormzy wygląda przyjamniej dziwnie, do tego pudełko, które pokazał artysta w następnych wpisach. Niewykluczone jednak, że jako człowiek współpracujący z adidasem, Stormzy ma wczesną parę Yeezy, której shape nie jest dokładnie taki jak tych, które już trafiły do sprzedaży. Z drugiej strony, nie jest raczej możliwe, że oryginalne pary były rozdawane poza kręgiem Kanye Westa.

Ah, wpisy Stormzy z Twittera zniknęły – oczywiście te dotyczące dyskusji. Przynajmniej większość z nich.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *