Znasz Kevina Harta? Znasz?! Świetnie, możesz mnie z nim poznać, bo uwielbiam gościa.

Nie znasz? No to ja powiem Ci co o nim wiem – komik, aktor, miłośnik sportu. Pracował kiedyś w sieci z obuwiem sportowym. Teraz jest jedną z twarzy Nike.

Ale zatrzymajmy się na chwilę przy zawodach komika i aktora. Występował jako komik w klubach w Bostonie, Nowym Jorku, Los Angeles, ale także w Amsterdamie czy Londynie. Hart ma na koncie takie filmy jak 40-letni prawiczek, Straszny film 4, Agent i pół, Ride Along i Ride Along 2.

Osobiście uwielbiam go za występy w programach o NBA takich jak np. ESPN First Take, ale także z udziału w różnego rodzaju wydarzeniach i klipach koszykarskich. Zobacz.

Robiąc krótki research, okazuje się, że Hart był też w tym roku na zakupach z Complexem. Nie mam w tym momencie pojęcia, czy przegapiłem ten odcinek, czy o nim kompletnie zapomniałem.

Hart, tak jak wspomniałem, jest też człowiekiem Nike i jedną z twarzy firmy – tutaj szczególnie w obszarze treningu. I teraz wyobraź sobie połączenie Nike + Hart + Apple. Bo takie właśnie ma miejsce w nowych spotach reklamowych Apple Watch 2 Nike+.

Oto seria filmów – The Man Who Kept Running. Hart jest przedstawiony jako czlowiek, który otrzymując swój zegarek, po prostu nie może przestać biegać. Widzisz naprawdę mocne odniesienia do Foresta Gumpa?

Nie? To popatrz na to zdjęcie, a potem na filmiki.

Nie wiem jak Tobie, mi kreacja generalnie się podoba. Widzę w niej mocnego Harta i fajne luźne podejście.

Całość do zobaczenia np. tutaj.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

2 komentarzeDodaj komentarz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *