Pomimo tego, że pokazuję im fuck off, nie jest tak, że nie jestem fanem Supreme. Jestem, ze względów socjologicznych to koncept ciekawy, ze względów budowania marki tym bardziej, mają też kilka produktów, które mi się podobają, mają takie, które kupiłem. Wiesz, wolę Apple od Microsoftu, ale nie będę oszukiwał, że Microsoft Surface, to sprzęt, który nie urzekł i do momentu iPada Pro 10,5 cala, Apple nie miało odpowiedzi na Surface (w zasadzie w 100% dalej nie ma.

W nadchodzącym sezonie, Spring / Summer 18, Supreme ma w kolekcji kilka genialnych akcesoriów. Chciałem Ci nawet wytypować jedno świetne, genialne, które muszę powinąć, ale nie wiem które to!! Jest przecież maszy na do pin-balla, świetne radio, siekierka (kurwa, top!!) czy maska łapacza baseballowego. Ale do tego świetne łuska naboju, skrzyneczki, zapalniczka Zippo i kubki, że o nożyku nie wspomnę. Te akcesoria Supreme na 2018 są rewelcyjne. Oczywiście nie znamy jeszcze cen.

Zobacz całość poniżej na zdjęciach. Pierwszy drop offline ma pojawić się ju 15-ego lutego w Nowym Jorku, Los Angeles, Londynie i Paryżu. Japonia otworzy się 17-ego lutego, sklep online natomiast 22-ego lutego.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *