Dariusz Ejkiewicz, mój ziomek od lat, to grafik genialny. Pracował z wieloma firmami z USA, których nazwa składa się z trzech literek, wiesz jak NHL, NBA, NFL, MLB, MLS, miał też swój udział w grze czterech literek NCAA. Pracuje z graczami tych lig, Euroligi, a czasami także ze mną – co przy jakości jaką tworzy jest w ogóle mistrzowskie.

Kilka dni temu rozmawialiśmy, w ogóle o dupie maryni i nagle padło pytanie, czy nie mam gdzieś dostępu do dobrych fot tego buta – i pokazał mi Air More Uptempo w OG kolorystyce.

No pewnie, że mam, to znaczy mieć mogę, bo but stoi na półce w moim domu. Bo plan Darka był taki, aby stworzyć grafikę z Pippenem i tym właśnie butem, pamiętamy bowiem obaj jak Pip cisnął w nich w finałach w 1996 roku. Pytam więc, czy foty takiego z autografem Scottiego będą ok. No i były. Mija kilka dni i mamy oto taki zajebisty powrót do lat 90-tych. Biorąc pod uwagę to, że but powrócił mocno rok temu i dalej wiele osób spogląda w jego stronę, poniższa grafika na pewno Cię ucieszy.

Obserwuj Darka w jego kanałach w mediach społecznościowych:

TWITTER | PORTFOLIO | INSTAGRAM

Sole DXB: Scottie Pippen i Aaron Cooper

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *