adidas świętuje. Marka zorganizowała wystawę pop-up, która podkreśla znaczenie i oddaje cześć fotografii.

Pas Empowers The Future – gdzieś to już u adidasa słyszałem – to etos marki i został przeniesiony na wystawę, wystawę, która odnosi się do podstaw fotografii analogowej, ale jest połączona z jej nowoczesnym odpowiednikiem, który popularyzuje nasze fotki – mediami społecznościowymi i technologią.

Camera Obscura – bo tak nazywa się wystawa, tak samo zresztą jak pierwsze aparaty fotograficzne – jest otwarta od 16 lipca. Niestety wystawa znajduje się w Los Angeles, a dokładnie w Windward Plaza Park. Co będzie można tam zrobić? Pobawić się analogowymi, starymi, oryginalnymi technikami fotograficznymi, co w ogóle jest mega świetnym pomysłem.  Wszystko odnosi się w pewien sposób także do NMD, narracji nomadów i explorowania przestrzeni miejskich.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *