Czekam, czekam, czekam! Nie ma jeszcze ani jednego zdjęcia tego pięknego kawałka współpracy pomiędzy Vans, a Marvel, ale będzie po prostu petarda!

Całkiem niedawno Vans udał się pod wodę ze Spongbob Squarepants, a teraz wychodzi na powierzchnię i ubiera się w odzież superbohaterów. To także nie pierwszy raz, kiedy te dwie marki się spotykają. Vans i Marvel pracowały ze sobą w 2013 roku. Powiem jednak szczerze, mam nadzieję, że najbliższa kolaboracja, to będzie coś zajebistego dla dorosłych ludzi, a nie oparta tylko i wyłącznie na wzorach z komiksowego style-guide.

Mam taka nadzieję, bo filmy Marvela rozbijają co chwilę box office, więc może marka pójdzie kawałek dalej, robiąc coś dedykowanego, może zmiana materiałów, może wzory filmowe, może nie prosta przeklejka?

Czekam na więcej informacji, bo mamy na ten moment tylko strzępy.

   

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *