Nie wiem czy facet, który sprzedaje buty z poniższych aukcji posiada oryginalne obuwie, nie będę się nawet nad tym zastanawiał. To, co zrobił ten użytkownik Allegro jest bezczelne i KolekcjonerButów.pl się pod tym nie podpisuje.

O sprawie doniosła czytelniczka Zuzanna, która zadała pytanie w naszej sekcji Fake Alert. Za co serdecznie dziękuję.

Użyję tekstu, który widnieje pod aukcjami tego pana – UWAŻAJ NA ŚLISKIE OKAZJE!

Szybkie wyjaśnienie sprawy – jakiś czas temu stworzony został Certyfikat Autentyczności. Projekt jest w delikatnych powijakach z wielu powodów, ale to co wydarzyło się w ostatnich dniach, powoduje, że zostanie przyśpieszony. Certyfikat otrzymują sklepy, które posiadają oryginalne obuwie, a także kilku użytkowników Allegro, których osobiście znamy i wiemy, że nie wcisną Wam kitu. Kilka sklepów taki badge już otrzymało, ale w związku z tym co zostało napisane powyżej – projekt w powijakach – sprawa z ich pokazaniem nieco się przedłuża.

Więcej szczegółów wkrótce.

A teraz do meritum – jakiś gość na Allegro, skopiował nasz certyfikat z numerem 002, wymazał nazwę sklepu Adrenaline.pl i kłamie, że otrzymał go od nas. Nie, nie otrzymał i nie dajcie się nabrać.

Przypominając jeszcze raz pana z tej aukcji: UWAŻAJ NA ŚLISKIE OKAZJE.

 

Certyfikat_fake_2Certyfikat_fake_2
Certyfikat_fake_3

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

1 komentarzDodaj komentarz

  • Najlepszym sposobem aby uniknąć tego typu przykrych sytuacji będzie stworzenie OFICJALNEJ LISTY FIRM/OSÓB, które otrzymały ów certyfikat.
    Wtedy mając wątpliwości co do autentyczności certyfikatu wchodzimy na stronę i sprawdzamy, czy dany sprzedawca faktycznie widnieje na liście.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *