Kiedyś takie buty można było kupić za naprawdę dobre pieniądze. Zabójcy rynku trafiali na półki sklepowe z napisami wyprzedaż. Obecnie musimy zapomnieć o temacie na lata, długie, długie lata, bo promocje i okazje trafią się jak ślepej kurze ziarno.

Także nie spodziewajcie się raczej, że uda się kupić Nike Air Max 95 Neon w promocyjnej cenie. Ta będzie wysoka, bo buty będą kosztowały 729 PLN. Ale release z tego roku będzie najpewniej najbliższy oryginału. Wiadomym jest, że jak dorwiecie wersję OG sprzed 20 lat, to możecie być pewni, że podeszwa rozwali się jak domek z kart.

Dlaczego tegoroczna wersja będzie bliska OG? Pudełko będzie dokładnie takie samo, a także wskaźniki PSI na podeszwie. Dwa detale, których nie da się zauważyć jak będziemy chodzić w tych kicksach, ale sama świadomość tego, że jesteśmy close to the OG as possible, powinna wystarczyć.

W Polsce but kojarzy się ze straganowym, podrabianym obuwiem z lat 90-tych, może wydawać się dziwny przez dużą liczbę widocznych poduszek Air Max, a jego bryła choć podobna do standardowej bryły Nike Air Max, to jednak jest nieco inna, bardziej masywna. Generalnie ten but jest brzydki – takie szybkie opinie można usłyszeć. Ale ma to coś, co powoduje, że można się nim zauroczyć.

nike-air-max-95-og-neon-7

nike-air-max-95-og-neon-3

nike-air-max-95-og-neon-2

nike-air-max-95-og-neon-6

nike-air-max-95-og-neon-1

nike-air-max-95-og-neon-4

neon-air-max-95-og-2015-04

nike-air-max-95-og-neon-5

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

1 komentarzDodaj komentarz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *