Wiesz co działo się w 2016? Na rynku, wcale nie tak niespodziewanie pojawiły się Nike Air Max Uptempo. But z wielkim napisem Air na cholewce, którym ja jarałem się jak grał w nich Scottie Pippen w Chicago Bulls, a teraz jaranko weszło na poziom hajpu, bo but, który był wydaniem ogólnodostępnym, stał się ponownie kultowy.

Nie dziwię się, jest bardzo wdzięczny i plastyczny przy zdjęciach, do tego mega, mega wygodny. W związku z powyższym zdjęciem i podpisem, ja niestety muszę kupić drugą parkę.

Okazuje się, że rok 2017 będzie jeszcze większą bombą z Air Max Uptempo. Mówi się, że Supreme dogadało się z Nike i powstanie kolaboracja Supreme x Uptempo czyli Suptempo.

Napis Air na bucie zastąpiony zostanie przez Sup. Nie ma jednak żadnych innych informacji dotyczących ani daty premiery, ani kolorystyki w jakiej but zostanie wykonany. Pozostaje czekać.

UPDATE: but będzie wyglądał o tak

Suptwmpo #supreme #nike #uptempo #kicks #sneakers #kolekcjonerbutow

A photo posted by Kolekcjonerbutow (@kolekcjonerbutow) on

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *