Niedawno na rynku pojawiły się Nike SB Stefan Janoski w kolorystyce Soutch Beach/Flamingo.

NIKE-SB-STEFAN-JANOSKI-“FLAMINGO”-1

Wiadomo, są wakacje, a w takim wypadku mieszkańcy USA biorą przykład z mieszkańców Aten, którzy jadą na swoje wyspy i udają się do Miami. Dokładnie na tą plażę, którą 5 lat temu zamiast Cleveland wybrał LeBron James.

Do paczki z Janoskimi dorzucony został Nike SB Dunk w tej samej kolorystyce. Tak, wiem, że mam porypane w głowie z tymi Dunkami, które na lato pasują tak samo jak flip flopy na Antarktydę, ale co zrobić? Wiem też doskonale, że nie ma na nie hajpu, ale wspomnicie moje słowa – wróci szybciej niż się spodziewacie.

Kolorystyka jest perfekcyjna na leniwe dni, czyli taka, która podkreśli nastrój czilloutu. Jakbyście się zastanawiali czym jest ta tekstura na bucie, to nawiązuje ona do stylu art-deco, choć ja widzę zaschnięte piaski. Topowe odróżnienie to oczywiście turkusowe wykończenie podeszwy i innerline oraz wkładka, na której znajduje się flaming wskazujący na połączenie z Soutch Beach no i nadający butowi jego nazwy – Flamingo.

The-Perfect-Nike-SB-Dunk-To-Take-To-South-Beach-4

The-Perfect-Nike-SB-Dunk-To-Take-To-South-Beach-1

The-Perfect-Nike-SB-Dunk-To-Take-To-South-Beach-3

The-Perfect-Nike-SB-Dunk-To-Take-To-South-Beach-2

The-Perfect-Nike-SB-Dunk-To-Take-To-South-Beach-5

The-Perfect-Nike-SB-Dunk-To-Take-To-South-Beach-6

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

1 komentarzDodaj komentarz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *