Skepta oceni Cię w Londynie podczas warsztatów On Air – na które niestety nie można się już zapisać. Wraca panel ekspertów, Nike On Air Design Workshop, gdzie będzie można zaprezentować swoje własne pomysły i koncepcje związane z Air Max. Tak, możesz dalej próbować zrobić coś lepszego i ciekawszego niż zrobił rok temu Sean Wotherspoon i wywołać większe zamieszanie niż jego projekt AM 1/97.

Podczas warsztatów będzie obecny wspomniany Skepta, który w UK jest przecież guru, senior design director Nike, Nate Job, a także Courney Dailey wice prezydent colour design, oraz Alexandra Hackett z ALCH. On Air odbyły się z tego co kojarzę w ubiegłym tygodniu w Nowym Jorku. Pozostałe lokalizacje to właśnie Londyn, Paryż, Seul, Szanghaj i Tokio. Czyli kluczowe miasta dla Nike.

Ale na czym polega cała zabawa? Uczestnicy warsztatów będą mieli do dyspozycji 10 różnych modeli Air max, które będą mieli po prostu przerobić, a gość specjalny będzie guru i nadzorcą procesu. W skład butów, którymi będą bawili się uczestniczy, wchodzą Air Max 1, Air Max 90, Air Max 180, Air Max BW, Air Max 93, Air Max 95, Air Max 97, Air Max 98, a w tym roku także Air Max 270 i VaporMax Plus.

   

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *