Szybciutko. Przyznaliśmy nagrody za nasz ostatni konkurs, w którym nagrody ufundowali E-Sportowe.pl, Multirenowacja.pl oraz Forum Wbutach.pl.

Przypominamy, do wygrania były bony zakupowe od naszych, wyżej wymienionych partnerów.

  • 1 miejsce 150 PLN do E-sportowe
  • 2 miejsce 125 PLN do E-sportowe
  • 3 miejsce 75 PLN do E-sportowe
  • Nagroda wyróżnienie 50 PLN do E-sportowe
  • Nagroda wyróżnienie 50 PLN do Multirenowacja.pl

Oto zwycięzcy:

1 miejsce

Krzysztof Chol, za fragment:

Btw, chcemy zdjęcie tej naklejki :-))

Całość opowieści Krzysztofa:

Wiadomości typu „należy się mi bo kocham buty” dostajecie pewnie na pęczki. Niestety i ja nie będę orginalny mimo kilkudziesieciu wiosen na karku dwujce dzieciaków nieprzestanie od zawsze buty były moim oczkiem w głowie:) mialem to szczescie ze Mike gral i zdobywal tytuły w moich czasach a co za tym idzie buty które nosił odbiły piętno na mojej psychice od zawsze chciałem mieć choćby jedną pare:) kasy oczywiscie nie bylo pozostawało jedynie przerabiać trampki z targu na logo z jego powietrznoscia lub wycieczka do miasta aby w sklepie choć przymierzyć (niezapomniane chwile, pewnego razu przyczepiła mi sie do nogi podczas przymierzania naklejka w bucie z J’s XII obsidian do dzis mam ja w portfelu)pierwsze J’sy udało mi sie kupić w 2001 roku a model to Jordan team FBI mam je do dzis wiele przeszly co roku czyszczone ukladane do pudelka i szanowane moze bedzie okazja sie pochwalic:) pedantycznie dbam o swoją niewielką kolekcję śledze wszystko co wychodzi i mam do czego dążyć. ..
Może uda sie tym razem ostatnio w waszym konkursie byłem blisko w Worst shoe ever moje XIII playoffs otarly się o podium (spytacie gdzie tu dbałość i pedantycznosc ano w tym przypadku padlem ofiara Fake’a a o takowego nie dbalem)
To tyle
Pozdrawiam entuzjastów.

2 miejsce

rymująca Anna Sałata

3 miejsce

Michał Pac, którego znacie u nas z projektowania butów

Michałowi, oprócz kicksów sportowych, które kocha podpowiadamy – może warto pobawić się z butami klasycznymi np. z Yanko i pokazać graficznie co można zrobić z kolorystyką butów eleganckich, a potem wprowadzić to w życie. Te projekty są coraz popularniejsze 🙂

1 nagroda wyróżnienie

Marcin Grzeniewski, który wysłał nam taki oto rym

Padliśmy przy fragmencie – zakupię sobie buty, po jednym na nogę.

 

2 nagroda wyróżnienie

Damian Maruszak, który jako jedyny wspomniał m.in. o Reebokach.

 

Jeszcze raz dziękujemy naszym niezawodnym partnerom za to, że wspierają nas i Was również, bez żadnego problemu i są pozytywnie nastawieni do praktycznie każdego naszego pomysłu 🙂

Multirenowacja Logo

esportowe-300x94

 

wbutach_wersja_podstawowa

 

logo_222x200

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Kolekcjoner Butow

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *