Reebok przedstawia nową kolekcję skierowaną do kobiet, dla których sportowy look i wygoda są istotnym dopełnieniem codziennych stylizacji. Zainspiruj się modą ulicy! Dołącz do Gigi Hadid – globalnej ambasadorki marki i … porusz miasto. Nowa kolekcja marki Reebok to kompromis pomiędzy sportową elegancją i miejską wygodą. Inspi-rowane ulicznym stylem wzory, modne kroje i wysokiej jakości sportowe materiały to odważne po-łączenia, które poruszą miasto i sprawdzą się idealnie podczas intensywnego dnia spędzonego poza salą treningową.

W kolekcji kobiecej na FW 2017 znalazły się legginsy, staniki sportowe, topy, koszulki, kurtki i bluzy inspirowane uliczną subkulturą. Reebok uzupełnił ubrania treningowe o codzienne elementy dam-skiej garderoby, tworząc uniwersalne, a zarazem nietuzinkowe, miejskie stylizacje, które podkre-ślają wysportowane ciało. Graficzne wzory na legginsach i topach, bluzy i kurtki w stonowanych

kolorach – wszystko zostało zaprojektowane z myślą o łączeniu i miksowaniu różnorodnych loo-ków, tak aby dzień wolny od treningu nigdy nie był nudny.

W polskiej odsłonie kampanii Porusz miasto sportowym stylem udział wzięły piosenkarka i ak-torka Julia Wieniawa, pasjonatka fitnessu Agata Sieremska, blogerka Justyna Połeć i trenerka Agata Hincyngier. Każda z nich reprezentuje ideały, które marka utożsamia z kobiecą siłą i nieza-leżnością. Dziewczyny wystąpiły we wspólnej sesji zdjęciowej prezentującej różnorodne, lifesty-le’owe stylówki w ich naturalnym środowisku – przestrzeni miejskiej.

Nową kolekcję Reebok przedstawia Gigi Hadid. Modelka z charakterystycznym dla siebie luzem łączy sportowy szyk z miejską wygodą. Zestaw, który wybrała, podobnie jak Julia Wieniawa w pol-skiej edycji kampanii, to kompromis między wygodą i funkcjonalnością.
Legginsy Linear High Rise idealnie przylegają do ciała, a ich krój z płaskimi szwami zapobiega otarciom. Szeroki pas w talii sprawia, że utrzymują się na miejscu nawet podczas dynamicznego ruchu. Dodatkowo modna długość ¾ oraz subtelny, elegancki nadruk sprawiają, że Linear High Rise mogą stać się część każdej stylizacji.

Legginsy Linear High Rise, cena: 379 zł

Inspiracją dla geometrycznych wzorów na koszulce Geo Print była koreańska kultura K-pop, z kolei krój typu crop top i wysoki dekolt idealnie wpisują się w najnowsze trendy modowe. Sportowy charakter koszulki został zachowany poprzez wykorzystanie technologii Speedwick oraz prze-wiewną, siatkową konstrukcję na plecach z bokserskim wycięciem.

Top Geo Print, cena: 149 zł

Favorites Bomber to kultowy element ulicznej subkultury. Kurtka w modnym, neutralnym kolorze została wykończona klasycznymi ściągaczami odwołującymi się do stylu kurtek lotniczych. Prze-znaczony do warstwowych stylizacji bomber o uniwersalnym przedłużonym kroju sprawdzi się zarówno w drodze na trening, jak i na lunch z przyjaciółmi.

Favorites Bomber, cena: 379 zł

Bezszwowe buty Hayasu pozwalają cieszyć się pełną swobodą ruchów. Technologia 3D Ultralite zapewnia świetną amortyzację. Specjalna strefa TurnZone oraz rowki na podeszwie gwarantują uczucie lekkości i elastyczność w okolicy śródstopia.

Cała kolekcja dostępna jest w sklepach stacjonarnych Reebok oraz na www.reebok.pl.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *