Reebok nawiązała współpracę z ikoną współczesnej mody, Victorią Beckham!  W 2018 roku, w ramach długofalowego partnerstwa, zaprezentowana zostanie kolekcja Reebok x Victoria Beckham. Znana projektantka dołączyła tym samym do grona wyjątkowych osobowości – Ariany Grande, Gigi Hadid, Aly Raisman i Teyany Taylor – które wraz z marką wspierają kobiety w dążeniu do bycia najlepszą wersją siebie.

Znakiem rozpoznawczym Victorii Beckham są nowoczesne projekty inspirowane niezależnością, siłą i pewnością siebie. Podobne wartości podkreśla w swoich działaniach Reebok, który niezmiennie od lat stawia kobiety i ich potrzeby na pierwszym miejscu. Marka realizuje swoją misję poprzez partnerstwa, innowacyjne produkty oraz kampanie marketingowe z udziałem charyzmatycznych osobowości ze świata mody, muzyki i sportu, które codziennie inspirują setki osób do pokonywania granic i stawania się najlepszą wersją siebie.

Kolekcja Reebok x Victoria Beckham zostanie zaprezentowana pod koniec 2018 roku. Stanowi ona część Reebok Innovation Collective, inicjatywy, która skupia się na rozwijaniu i udoskonalaniu oferty ubrań i butów zgodnie z najnowszymi trendami, zarówno w przypadku koncepcyjnych projektów rodem z wybiegu po rzeczy trafiające na sklepowe półki. W ramach realizacji tej idei Reebok nawiązał szereg ważnych partnerstw, które wzmocniły pozycję marki w świecie mody i technologii. Przyczyniła się do tego współpraca z wieloma znanymi domami, takimi jak Cottweiler, Vetements czy David Clark Company.

Reebok szczególnie ceni kobiety, które są nie tylko wpływowe, ale również zdeterminowane do tego, aby zmieniać świat. Taką osobą jest Victoria Beckham, wizjonerka, która zarówno w swoich projektach, jak i w działalności wykraczającej poza branżę mody, motywuje kobiety do stawiania się lepszymi.

Jestem podekscytowana nawiązaniem współpracy z marką Reebok, opartej na wartościach, które wspólnie podzielamy. Zawsze chciałam pomagać kobietom w budowaniu ich pewności siebie, a Reebok idee tą realizuje od dekad. Cieszę się, że będę miała możliwość zestawienia tradycyjnego stylu fitness z modowymi trendami. Ubrania sportowe stanowią część mojej codziennej garderoby, dlatego tym bardziej jestem zachwycona wizją wspólnych działań – powiedziała Victoria Beckham.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *