Ponad miastem, czyli na 38. piętrze Warsaw Spire odbyła się premiera nowego modelu butów Reebok Classic – CLUB C ZIP. Miejsce było idealnym dopełnieniem hasła najnowszej kampanii, które brzmi #badzponad.

Reebok od zawsze zachęca do kreowania czegoś nowego, ale w każdym działaniu przypomina o zachowaniu swojego indywidualnego stylu i wznoszeniu się ponad oczekiwania innych. Dlatego za hasłem #badzponad kryją się takie wartości, jak indywidualizm, pewność siebie i przekraczanie własnych granic. Podczas kobiecych warsztatów zorganizowanych przez markę Reebok Classic, dziewczyny miały okazję zapiąć swoje Club C Zip i wyrazić swój indywidualny styl. Pod okiem ekspertki – Moniki Góreckiej – projektantki biżuterii mogły stworzyć – biżuterię dla butów. O oprawę muzyczną zadbała – DJ Buba.

Podczas eventu uczestniczki miały również okazję zobaczyć lokalne video promujące najnowszy model butów Club C Zip, w którym udział wzięły Julia Wieniawa, Iga Lis, Pani Ekscelencja i Tycjana Acquasanta, których pasja, energia, determinacja i osiągnięcia jak na młody wiek idealnie oddają co znaczy #bycponad.

Od momentu powstania Club C w 1985 twórcy dbają o to, aby każdy produkt był uosobieniem współczesnego, twórczego pokolenia. Tak jest również przy nowym modelu – Club C Zip, którego klasyczny styl został wzbogacony o nowoczesne rozwiązania. Co wyróżnia ten model? W damskiej wersji butów z serii Zip sznurowadła zostały zastąpione suwakami. Jedyne co wystarczy zrobić, to wsunąć na stopy buty, w których każdy krok tętni życiem.

Nowy model Club C Zip stworzony został z myślą o tych, którzy cenią sobie wygodę, ale nie zapominają o modnym uzupełnieniu codziennych stylizacji. Model dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i różowej.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *