Ten temat zasługuje na osobny wpis. Jak wiesz, albo nie wiesz i właśnie się dowiadujesz jestem fanem komiksów i filmów na podstawie tychże. Niedawno New Balance współpracował z Marvelem tworząc but na premierę Spider-Man Homecoming. Nadszedł czas na coś bardziej wymownego – w jednym pomieszczeniu spotykają się dwa koty i przynęta. Oto za chwilę zobaczysz Bait x Puma Clyde x Black Panther!

Jaram się, sam film będzie petardą niezwykłą.

Nie było chyba innej firmy butowej, której kolaboracja z Marvelem przy Black Panther byłaby lepsza – PUMA. But będzie pokazany podczas Comic Con w San Diego, a model jaki wybrano na kolaborację to Puma Clyde Sock. Oczywiście całość jest czarna, co odnosi się do czarnego stroju Black Panther, stworzonego z fikcyjnego materiału vibranium. Detale są srebrne – pazurki, rozumiesz.

Nie liczmy jednak na to, że uda się je kupić, bo będzie limit do zaledwie 200 par.

   

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *