Dziś niestandardowo, oto steal alert na produkty, które w moim odczuciu są warte zauważenia. Przy niektórych pojawi się krótki opis, inne zostawię z samym zdjęciem, ceną. Klikając w obrazek przechodzisz do produktu w danym sklepie. Najczęściej znajdziesz tam też spore i fajne promo, więc jeśli polecany model Ci nie pasuje, wiesz co robić.

Nike Sock Dart w Nike za 265 PLN zamiast 529 PLN

Na moją stopę nie pasują, do tego nie lubię butów bez sznurków, ale chciałbym chodzić w Sock Dartach, bo są wygodne i mają ładną bryłę. Nie mogę, bo wyglądam w nich źle, ale Ty na pewno nie.

Nike Lunar Skyluxe w Nike za 195 PLN zamiast 399 PLN

Podstawowy z podstawowych butów biegowych, ale poniżej 200 PLN to grzech nie brać, jeśli potrzebujesz czegoś do amatorskiego biegania, albo nawet wakacyjnego śmigania po kurortach.

adidas Originals ZX700 w Zalando za 272 PLN zamiast 419 PLN

Super jest ta bryła i prostota.

Air Max Zero Essential GS w Distance za 299 zamiast 499

Puma Tsugi w Worldbox za 329 PLN zamiast 529 PLN

Jeszcze dwa miesiące temu wydawało się, że but będzie fajnym przecinakiem na ulicę. Jest, ale chyba sprzedażowo jest średnio, dlatego też szybko trafia na przeceny, wyrwanie go za 329 PLN to mega fajna okazja. 529 też bym nie dał raczej.

adidas ClimaCool 1 Bright Cyan w StreetSupply za 379 PLN zamiast 549 PLN

adidas Stan Smith Core Black w UrbanCity za 229 PLN zamiast 389 PLN

adidas Harden vol. 1 Home w SklepieKoszykarza za 339 PLN zamiast 679 PLN

Pierwszy but Hardena pod adidasem za mniej niż 350 PLN? Jak ktoś szuka butów do grania, to właśnie w moim odczuciu znalazł.

 

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj – http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *