Szybko i konkretnie w ten zimowy, styczniowy, poniedziałek. Wiadomym jest, że w tym momencie królem parkietu dla wielu są buty zimowe, ale w momencie kiedy marki się wyprzedają, można znaleźć coś fajnego w niższej cenie.

Dlatego zachęcam do poprzeglądania ofert sklepów, nie tylko tego, co Ci tutaj proponuję!

Klikasz w pogrubioną nazwę i przenosisz się do sklepu.

Nike – standardowa wyprzedaż 30% od ceny pierwotnej, a w tym sporo ciekawego buta za dobre pieniądze. Nie ma tu jakichś sztosów, ale dla szukających np. butów do treningu, będzie to dobre i ciekawe rozwiązanie (Nike Free TR, czy Free RN). Znajdziesz też sporo dobrych ciuszków.

Zalando – tutaj fajne tematy się dzieją nie tylko w kategorii but, ale np. zimowe kurtki Alpha Industries NB-3 (mam, chwalę ogromnie) można wciągnąć za 150 PLN mniej, niestety wyprzedają się szybko jak tylko wchodzi jakieś promo + do tego Zalando co chwilę włącza i wyłącza promocję na te właśnie kurtki, więc musisz pilnować.

Tutaj w Zalando znajdziesz natomiast wyprzedaż butów, serio jest peterda, bo Vans Era jest za 129 PLN, gdzie normalnie trzeba dać 260 PLN i jest prawie cała rozmiarówka.

Footshop – tam to dzieje się i ciuchowo i butowo. Puma x Diamond Supply można pociągnąć za 320 PLN!!!

Distance – wyprzedaż 40%, a w tym m.in. Presto Flyknit i sporo New Balance w dobrych cenach.

SNS – ma 30 i 40% wyprzedaż na buty, dostępność jest spoko, np. w przypadku modelu Gazzele, który jest dostępny w dużej ilości kolorów i rozmiarów, a Stan Smith można wyszarpać za 60 Euro.

Caliroots – wyprzedaż od 30 do 50%, warto zaglądnąć.

Sneakershop.pl – w tym fajne cenki na Nike Huarache za 379 PLN, AM90 za 429 czy Air Max 1 Flyknit za 479 PLN.

Pro-Baller – mają trójki Wool za 699 z 839

Dobre oferty w SklepieKoszykarza – gdzie adidas Crazy Light Boost Low można wyrwać poniżej 3 stówek, gdzie kosztowały ponad 500, a Under Armour ClutchFit Drive 3 za 399 z 509.

Nike Air Max Zero na Chmielnej w całej rozmiarówce za 319 – warto, do śmigania rewelacyjne obuwie.