Nie możesz tego przegapić!!

Prawie 2300 produktów przecenionych. I to nie o 40% tak jak wcześniej, ale o kolejne 25%! Wystarczy skorzystać z kodu EXTRA25 w koszyku, kiedy już dodasz swoje wymarzone produkty. Ta promocja na buty jest naprawdę rewelacyjna, a w ofercie są nie tylko buty!

Czyli np. kosztujące w tym momencie 405 PLN Nike Flyknit Racer Orca 2.0 po wpisaniu kodu kosztuje 303 PLN. Stojący 679 PLN Nike Flyknit Lunarepic Low 2, po przecenie jeszcze wczoraj kosztował 475 PLN, dziś możesz je kupić za 356 PLN. Steal jak cholera.

Sprawdź też koniecznie ofertę odzieży, bo za kilka złotych można się ładnie obłowić w koszulki różnego rodzaju, czy bluzy, albo tak jak ja w skarpetki (tych nigdy za dużo). T-shirt z logo FC Barcelony można kupić za 41 PLN, trykot Barcy za 288, a np. moje ulubione koszulki Jordan 23 Lux za 86. Taniej nie będzie. 

Śpiesz się, bo oferta jest naprawdę rewelacyjna i kończy się już 10.07 o godzinie 23:59.

PROMOCJA – KLIK

 

MĘŻCZYŹNI -> KLIK
KOBIETY -> KLIK

CHŁOPCY -> KLIK

DZIEWCZĘTA -> KLIK

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj – http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

2 komentarzeDodaj komentarz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *