Specjalnie dla Ciebie wybieram kilka najfajniejszych produktów z kategorii kurtki i bluzy w Nike. W moim odczuciu warto zwrócić uwagę na kurtkę SB Empire, która jest po prostu genialna i niezwykle wszechstronna.

JORDAN SPORTSWEAR WINGS COACHES – 285 PLN

Wzorowana na oryginalnym modelu AJ I Flight. Specjalna kieszonka na telefon i lekka konstrukcja oraz przedłużany tył – to elementy wyróżniające. No i fajna cena.

NIKE SB EMPIRE – 565 PLN z 889

Mam ten model z kolekcji sprzed dwóch lat. Dawno nie spotkałem się z lepszą kurtką przełomu jesienia i zimy. Dłuższa, ciepła, lekka, świetnie wytrzymuje trudy deszczowych dni, ma bardzo, bardzo dużo kieszeni – na samym pasie masz cztery, bo tradycyjne od boku oraz te od góry, z klapkami. Można w niej pomieścić pół biura.

NIKE SB SHIELD COACHES – 225 PLN

Propozycja ciekawa kolorystycznie –  bez dwóch zdań. Do tego, jak pewnie widzisz, lubię produkty Nike SB. 🙂

NIKE SB ICON – 225 PLN

Klasyka – co tu dużo mówić.

NIKE SB ICON ZIP – 225 PLN

Uwielbiam ten half-zip, który nadaje bluzie pewnego rodzaju wszechstronności. Mam szary model i jestem z niego niezwykle zadowolony. Pamiętaj tylko o tym, aby (w przypadku szarej) wyprać ją przed pierwszym noszeniem, bo zostawia syfki szczególnie na czarnych koszulkach.

 

NIKE DRY – 245 PLN

Klasyczna treningówka oparta o dri-fit. Fajne ni to camo, ni to tie-die, ale wygląda super. Jest krótka, jak większość hoodie ostatnio w Nike.

 

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj – http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *