Nudzę się w niedzielę rano i szukam prezentów dla siebie i bliskich. Wymyśliłem więc, że wyręczę i Ciebie, gdy potrzebujesz czegoś, co nie do końca jest związane z kulturą sneakersową, ale z popkulturą. W której jak pewnie wiesz śledząc mojego bloga namiętnie, również mocno uczestniczę. 

Poniżej znajdziesz kilka tematów, które mi osobiście się spodobały i mogą być ciekawym prezentem na różne okazje, dla różnych typów ludzi. Ok, będą też propozycje, które wydadzą Ci się dziwne, ale wszystko wyjaśnię.

Solniczka i pieprzniczka Star Wars. W świecie, w którym od prawie 50 lat rządzą Gwiezdne Wojny, taki zestaw w kuchni ucieszy tatę, dziadka, kolegę.

Krzesło Norte – kojarzysz te piękne zdjęcia na Instagramie, gdzie ktoś kładzie nogi na krześle i podkreśla pięknym kształtem mebla, kształt buta? No to masz i takie krzesło

Szlafrok Jedi – mam w domu miecz świetlny, tylko, że Dartha Vadera. Ale i tak ten temat jest po prostu rewelacyjny. Wstajesz rano i masz moc 

Książki Charlesa Bukowskiego – jeśli nie znasz tego autora, to nie wiesz czym jest proza życia. Zacznij przygodę od Listonosza. Bukowski pisał o sobie. Dla mnie geniusz.

Listonosz – moja przygoda z Bukowskim zaczęła się od tej właśnie książki. Autor opisuje swoje życie, moment kiedy był Listonoszem, pił, pieprzył się z różnymi paniami i generalnie miał wszystko gdzieś.

Jack Reacher – adres nieznany – pozostańmy w klimacie książek. Nazwisko Jack Reacher może być Ci znane z filmów z Tomem Cruisem. Postać byłego wojskowego detektywa stworzył Lee Child. Polecam.

Niebieska koszula Lancerto – klasyka w szafie, każdy facet powinien mieć niebieską i białą. Nawet jeśli nie chodzisz – jak ja w koszulach, to to jest po prostu obowiązek. Ja mam po dwie, przydają się w niespodziewanych sytuacjach. No i w białej dobrze wyglądasz na plaży 😉

Biała koszula Lancerto – mam bardzo dobrego kolegę, który zajmuje się modą klasyczną. Splot twill powoduje, że koszula się nie wygniata. I teraz – nie chodzę w koszulach, ale każdy facet potrzebuje przynajmniej jednej białej i niebieskiej.

Bluza z Einsteinem  – wracamy do świata geek. Einstein miał taki fajny cytat: Dwie rzeczy są nieskończone, wszechświat i ludzka głupota. I nie jestem pewien co do tego pierwszego. I wiele, wiele innych.

Koszulka squeeze – jak wiesz, jestem w trakcie zrzucania wagi. Nie wiem po co się męczę, skoro można kupić taką koszulkę i wyglądać lepiej w kilka sekund. Eh, głupi ja! A poważnie – urzekła mnie kreatywność tego 

Zamiast krawata – kolejny kreatywny projekt, idealny na karnawał jeśli nie nosisz krawata, muszki, cokolwiek. Pięknie wkomponuje się w sylwestrowy wieczór. Zabawna pierdoła, przynajmniej dla niektórych.

Kolekcja nietypowych zdarzeń  – wracamy do literatury. Przyznam szczerze, nie czytałem jeszcze, ale recenzje jakie zbiera książka Toma Hanksa są wyśmienite i gdy skończę obecny stosik, Hanks wjedzie jak złoto.

Battlefield 1 – za 99 PLN. Gra w tej cenie jest warta każdego centa. Ja kupiłem podczas Black Friday wraz ze wszystkimi dodatkami. Nie byłem przekonany do czasów, w których konflikt się rozgrywa, ale jest zbudowany bardzo fajnie i wciąga jak cholera.

Koszulka z Bukowskim – nie lubię dużych printów na koszulkach, ale w tym bym chodził. Charles Bukowski rox. Jego facjata przypomina mi takiego pewnego siebie skurczybyka, niezależnie od tego jak jest, on jest integralnie, wewnętrznie spójny i ma gdzieś środowisko zewnętrzne. I jeszcze ten tekst na dole, jego klasyczny, mega tekścik – Find What You Love And Let It Kill You

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *