Pierwsza część prezentownika świątecznego stworzona z perspektywy… mnie samego. Gdybym chciał dostać prezent na święta, czy Mikołaja, to te poniższe są zawsze całkiem miłe.

Nintendo Switch – długo się czaję, chyba potrzebuję przenośnej konsoli, aby w pociągu pocisnąć w NBA, albo jakąś fajną strzelankę. Zatrzymuje mnie tylko i wyłącznie to, że ciągle mamy mało gier. Czekam na więcej, bo cenę jestem w stanie przeboleć.

Karafka do whisky – szlag by trafił, mam taką. Dokładnie tą samą. Poszukiwałem jej długo, bo chciałem szkło proste, bez zbędnych zdobień, bez udziwnień i tak dalej. Jest świetna dla kogoś, kto chce przelać alkohol z butelki. 

c4a0783f4fcba0719e9443f1abcc

Biblia whisky – informacji o tym świetnym alkoholu nigdy za dużo, zawsze jest coś ciekawego, czego można się dowiedzieć. Proponowana książka ma podpis autora, zawiera ponad 4600 opisów i ocen różnych rodzajów whisky, w tym 1000 zupełnie nowych ocen. Książka jest wydawana w specjalnym kieszonkowym formacie (96x196x19 mm), co ułatwia zabranie jej do sklepu lub na festiwal jako podręcznego przewodnika.

Hud do samochodu – jeździłeś(łaś) kiedyś z autem z wyświetlaczem Hud? Super sprawa. teraz można coś takiego dorobić do każdego auta. Nie jest jednak tanio.

Kamienne kostki do whisky – jestem fanem od zawsze i nie wiem czemu nigdy ich nie kupiłem. Schładzają lekko napój, ale nie rozcieńczają whisky (nie przepadam za dodawaniem wody do alkoholu). Kostki są bezwonne, nie mają smaku i jest ich w zestawie 9 i są zapakowane w welurowy woreczek. 

88c8de40412285bb52aa994999c9

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *