Nie wiadomo czy to nie będzie najważniejszy but tego roku – całkiem poważnie. Nie wiadomo też, czy to nie będzie największa premiera tego roku. W USA i UK wpadły już do niektórych ekskluzywnie do aplikacji SNKRS. Air Jordan III Black Cement pojawią się w sprzedaży 17-ego lutego 2018.

Jordan w Nike – sprawdź ofertę

Mamy kolejne zdjęcia tego świetnego buta, tym razem założone na nogi i wystylizowane przez Jordan Brand – oficjalne fotografie sesyjne.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar

Wydane po raz pierwszy w 1988 roku buty stały się ikoną. Black Cement przeżyły z Michaelem Jordanem jego pierwszy sezon MVP. Pierwsze retro pojawiło się w 1994 roku, a ostatnio były dostępne także w 2001, 2008 oraz w 2011 – ten ostatni drop nawet mam. Teraz, ten, jeden z najbardziej uwielbianych przez wielu, butów, powróci z napisem Nike Air na plecach.

Czy Air Jordan III OG Black Cement będą największym dropem tego roku?

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *