Nie chowajcie portfela po wydatkach związanych z Air Jordan III Black Cement. Już 18-ego marca Jordan Brand szykuje kolejny kąsek dla fanów Jordana i koszykówki. Do gry wrócą Air Jordan XII Taxi.

Całe szczęście cena tego modelu będzie niższa niż w przypadku Black Cement i nie będziemy wyciągać z portfela 849 PLN (albo ze zniżką) tylko 190 dolarów (wolę nie prognozować czy będzie to 749 czy 799).

Taxi to taki model, który może nie jest tak kultowy jak trójki BC, jedenastki, czy jedynki Concord i XII Fu Game, ale dzięki reklamie Frozen Moments stał się naprawdę wspaniałym butem.

Jego ustępstwa na polu kolorystyk modeli najbardziej kultowych są, ale Taxi to także mocna, a nawet bardzo mocna kolorystyka uwielbiana przez fanów Jordana. Ostatnio taksówki były dostępne w 2013 roku, teraz mają wrócić w oryginalnej formie z 1996 roku. Mam nadzieję, bo ostatnie wydania dwunastek Flu Game czy Tru Blue nie były najfajniejsze jeśli chodzi o materiały, nieco bardziej czułem ceratę, niż skórę, dlatego swoich par się pozbyłem.

Popatrz na poniższe, oficjalne zdjęcia edycji 2018.

STYL AIR JORDAN XII TAXI: 130690-125

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *