Najlepsze premiery tego tygodnia? Air Max 93, Air Max 180 – bezapelacyjnie. A najbardziej przespaną będzie Air Span 2.

Adidas Energy Boost ‚OG’ (1 luty)

Cena 150 dolarów. Dostępne na adidas.com

Adidas Energy Boost (1 luty)

Cena: 160 dolarów. Dostępne na adidas.com

Adidas Ultra Boost 4.0 ‚Anniversary’ (1 luty)

Cena: 220 dolarów. Dostępne na adidas.com

Converse One Star Spring 2018 Pack

Dostępne na Converse.com od 1 lutego, w cenie od 70 do 95 dolarów.

Nike Air Max 93 ‚Dusty Cactus’ lub Menthol

Tinker Hatfield zainspirował się rączką od dzbanka na mleko i stworzył model Air Max 93, który zapoczątkował pomysł na większe poduszki gazowe Air. Buty te miały 270-stopniową poduszkę, pierwszy raz w historii utworzoną metodą dmuchania, co na zawsze zmieniło zasady określające rozmiary i kształty przyszłych poduszek.
Premiera 2.02

DAMSKIE | MĘSKIE

Nike AIr Max 180 ‚Ultramarine’

Spotkanie powietrza z chodnikiem.

Buty Air Max 180 były pierwszym modelem z widoczną 180-stopniową amortyzacją Air. To osiągnięcie możliwe było dzięki połączeniu mocnej uretanowej podeszwy zewnętrznej z poduszką gazową Air, które sprawiło, że koncepcja Nike Air po raz pierwszy dosłownie wyszła na ulice.
Dziedzictwo rewolucji. W 1987 roku powstała linia Air Max z pierwszą w historii widoczną poduszką gazową. Eksperymentowanie z amortyzacją przyniosło zaskakujące wyniki, a powstały dzięki temu model szybko zyskał status legendy, podbijając zarówno bieżnie, jak i ulice. Na przestrzeni lat ukazywał się w nowszych, coraz lepszych odsłonach, nie tracąc jednak nic na oryginalności.

DAMSKIE | MĘSKIE

Nike Air Max 270 ‚Hot Punch’

2.02, cena 150 dolarów, czyli 639PLN.

Nike Air Span 2 Dust, Laser Blue

Wiele rzeczy modnych w 1991 r. – jak bufiaste spodnie czy fryzury „na grzybka” – nie przetrwało próby czasu, ale butom Air Span II ta sztuka się udała. Mimo charakterystycznego stylu z lat 90. okazały się ponadczasowe i po 27 latach wciąż wyglądają świeżo. Dzięki siateczkowej cholewce są przewiewne, a poduszka powietrzna i piankowa amortyzacja zapewniają uczucie miękkości. Model Air Span II powraca w oryginalnej kolorystyce z jaskrawo błękitnym logo Swoosh, udowadniając, że jeśli coś jest świetne, to pozostaje takie niezależnie od upływu czasu.

Air Jordan IX City of Flight

Powstanie uwielbianego przez wszystkich modelu Air Jordan IX to wynik lat pracy nad udoskonalaniem technologii. Oryginał debiutował na boisku do baseballa, a jego najnowsza odsłona upamiętnia mecz gwiazd NBA 2018 w Los Angeles za pomocą grafiki inspirowanej charakterystyczną panoramą tego miasta.

Air Jordan I Equality

Jedna ikona, jeden przekaz. Buty Air Jordan I „Equality” wykorzystują ponadczasowe odcienie i śmiałe napisy, zwracając uwagę na ruch w klasycznej formie. Sport ma moc inspirowania i podnoszenia na duchu. Dlatego wszystkie produkty Nike Equality wspierają i upamiętniają nasz wysiłek akceptacji każdego sportowca.

         

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *