Pierwsze i najważniejsze, sklep Nike w polskiej wersji językowej stworzył nagłówek w zapowiedzi produktu Nike Air Max 1/97 x Sean Wotherspoon, za który dziękuję, ale i powinienem poprosić o podlinkowanie – brzmi on Marzenie Kolekcjonera.

Nike Air Max 1/97 x Sean Wotherspoon to model hybrydowy, który pojawił się w ubiegłym roku w bardzo małych ilościach. Projekt Wotherspoona wygral prestiżowy konkurs organizowany przez Nike podczas Air Max Day. Zwycięski but miał być wypuszczony do sprzedaży przez Nike. I tak oto mamy w tym roku hybrydową kolaborację i połączenie Nike Air Max 1 i Nike Air Max 97.

Ale jak je kupić, bo będzie na pewno jakiś limit? Sprawa jest bardzo prosta, ale niestety nie gwarantuję Ci sukcesu w kupnie, podpowiem Ci natomiast, jak zwiększyć swoje szanse.

Przede wszystkim but będzie dostępny w aplikacji Nike SNKRS już 24-ego marca (nie wiem w sumie dlaczego nie na AMD, ale kto by tam wiedział). Cena to 679 PLN.

Oprócz Nike SNKRS, but będzie można także wylosować w Raffle organizowanym przez END Clothing (tutaj też będzie dostępny 24.03). END mówi też, że być może model trafi do szerszej sprzedaży (może nie będzie takiego więc limitu?).

To dopiero dwa z czterech sklepów, o których chcę wspomnieć. AM 1/97 będą także dostępne w Overkill i Titolo. Podejrzewam, że oba sklepy również zorganizują raffle.

Skąd w ogóle kolorystyka? Po pierwsze, cholewka buta jest inspirowana starymi, sztruksowymi czapkami, a kolory na niej to krajobrazy Los Angeles i Wirginii, z której pochodzi Sean.
 
      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *