Prosta sprawa – tylko w Nike podczas Air Max Day 2018 (w zasadzie dwa dni przed AM Day, ale kto by tam się czepiał detali), jeśli chodzi o Polskę.

Możesz zapisać się też na raffle w End. Clothing, Sneakersnstuff, Asphalt Gold, Foot District, SneakAvenue, Solebox, Allike, Bait.

Nike Air Max 1/97 Sean Wotherspoon to najprawdopodobniej najgorętsza premiera tego miesiąca, o ile nie roku jeśli chodzi o koncepcyjne podejście do projektu. Czekaliśmy na niego od poprzedniego roku, kiedy to Sean Wotherspoon wygrał konkurs w Nike.

Projekt jest bardzo prosty, Wotherspoon stworzył hybrydę złożoną z cholewki Air Max 97 i podeszwy Air Max 1. Jestem bardzo ciekawy jakości materiałów użytych do wykonania tego buta, ale wszystko wskazuje na to, że będzie bardzo dobrze.

Cena buta to 679 PLN, a jego premiera to 24.03.2018.

KUP W NIKE 24.03

   

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *