Pozbawiona sznurowadeł i linek Flywire konstrukcja z elastycznym paskiem sprawia, że nowa odsłona popularnego modelu Nike Air VaporMax jest jeszcze bardziej stylowa niż oryginał. Dzięki paskowi i materiałowi Flyknit buty dają uczucie doskonałego dopasowania. Bezpośrednio pod stopą znajduje się najnowsza, rewolucyjna amortyzacja Nike Air. Prezentowana kolorystyka łącząca połyskliwą czerń, czerń i białe elementy nadaje butom świetny wygląd podczas każdego biegu.

Dziedzictwo rewolucji. W 1987 roku powstała linia Air Max z pierwszą w historii widoczną poduszką gazową. Zaczęło się od eksperymentu z amortyzacją – a eksperyment szybko osiągnął status legendy, podbijając zarówno bieżnie, jak i ulice. Na przestrzeni lat model ukazywał się w nowych odsłonach z ulepszonymi rozwiązaniami, ale jego rewolucyjny duch ani trochę się nie zmienia.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *