W 1982 roku urodził się Michael Jordan morderca posyłający do trumny przeciwników swoimi rzutami w ważnych momentach. Było to podczas gry na Uniwersytecie North Carolina. Popatrz. A potem popatrz na buta, który odnosi się do tego wydarzenia.

Rozegrane w 1982 roku mistrzostwa college’ów były dla niektórych z najlepszych zawodników w historii NBA pierwszą okazją do zaprezentowania się szerokiej publiczności. Jednym z nich był 19-letni pierwszoroczniak, Michael Jordan, który rzutem z wyskoku na 17 sekund przed końcem meczu zapewnił swojej drużynie zwycięstwo. To był początek jego niezwykłej drogi na szczyt. Najnowsza wersja kolorystyczna modelu Air Jordan XI, ozdobiona akcentami w kolorze jasnego matowego błękitu, nawiązuje do jego Alma Mater i odniesionego w 1982 roku zwycięstwa, po którym legendarna kariera MJ-a nabrała rozpędu.

KUP W NIKE

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *