Oto kolekcja Supreme x Public Enemy x Undercover – dla mnie świetna, bo uwielbiam Public Enemy. Krótki klip, w którym zapowiedziana jest kolekcja pojawił się w weekend w sieci. Chuck D z Public Enemy mówi w nim o motywacji ukrytej za tym właśnie dropem i odniesieniu do trzeciego albumu grupy – Fear of a Black Planet.

Chuck D for Supreme®/UNDERCOVER/Public Enemy 📹 @kings0l0m0n. @mrchuckd_pe

A post shared by Supreme (@supremenewyork) on

Album pojawił się w 1990 roku, a jego wydawcą był Def Jam Records. W 2003 roku album znalazł się na 300 miejscu listy 500 albumów wszech czasów według magazynu Rolling Stone. Na krążku jest 20 utworów, a najbardziej znanym z nich jest chyba Fight The Power.

W kolekcji znajdują się produkty z okładką albumu – kamizelki, koszulki, bluzy, kurtki, spodnie, a także Martensy i oczywiście akcesoria. Zobacz poniżej zdjęcia całej kolekcji Supreme x Public Enemy x Undercover. Do kupienia już od czwartku, standardowo godzina 12:00.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *