Po wielu miesiącach plotek i wielu zdjęciach współpracy NBA x Nike x Supreme w końcu możemy zobaczyć, co pojawi się w Supreme w czwartek. W nocy z niedzieli na poniedziałek pojawiły się pojedyncze zdjęcia J.R. Smitha w koszulkach z logotypami drużyn NBA, teraz mamy już cały set produktów.

Widzieliśmy wcześniej Nike Air Force 1 Mid x Supreme x NBA, dodatkowo są też bluzy rozgrzewkowe, dwie koszulki meczowe, dwie pary spodenek. Inspiracja tej kolekcji to słynne kurtki z lat 90-tych i początku 2000, kiedy to wszędzie było dużo logotypów. Kolorystycznie wszystko do siebie pasuje, bo kolekcja jest biało-czarna – z wyjątkiem oczywiście kolorowych logotypów. Mówiło się też o niebieskiej kolorystyce, ale podobno jej jednak nie będzie.

Kolekcja będzie dostępna 8-ego marca o godzinie 12.00 w sklepie online Supreme.

Kurtki są całkiem niezłe, a buty postawiłbym chętnie na na półce.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *