Chcesz wiedzieć jak pokazać w szkole i na kwadracie, że jesteś gościem wyprzedzającym trendy? Nie wiesz? To ja Ci powiem.

Na cholerę czekać na rok 2015, na cholerę czekać na to, aż producent wypuści na rynek swój produkt, jak można po prostu wejść na OLX i dorwać to co chcemy przed premierą, taniej i do tego już teraz, za chwilę, za moment.

OLX zyskało nowe możliwości i chyba ma wehikuł czasu rodem z Powrotu Do Przeszłości. No nie ma innego wyjścia. Jeden z naszych czytelników podesłał ostatnio link do aukcji. A w niej… No hit, mistrzostwo świata. Pokonali Nike. Gigant z Oregonu może schować zabawki i skończyć ze swoimi wymyślnymi premierami.

W przyszłym roku, a w przypadku tego modelu dokładnie 10 stycznia 2015, mają pojawić się Jordan 4 Oreo w wersji remastered. Czyli tej lepszej jakości.

A tu na wspomnianym OLX jakiś gagatek ma już czwóreczki Oreo. I sprzedaje taniej niż ktokolwiek by sobie wymarzył. Za 249 złotych możemy znaleźć nasze upragnione ciasteczka czwórki nie pod choinką, ale szóstego grudnia, na mikołaja!

I tak oto OLX (dawniej Tablica) wyprzedziło Nike.

Ktoś się naprawdę jeszcze na to nabiera?!
Screenshot 2014-12-02 14.25.03

 

Screenshot 2014-12-02 14.25.23

Screenshot 2014-12-02 14.25.13

Zobacz też inne wpisy z kategorii Fake Alert i jak rozpoznać podróbki część 1 i część 2

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj – http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *