I słusznie – odpowiadając, albo dopowiadając do tytułu wpisu.

Nie do końca wierzę w ten ten powrót, który nie jest powrotem, ale starania samej marki szanuję i im kibicuję. Nawet jeśli sam but nie do końca jest tym, w którym gustuję, to jego niezwykle bogata historia nie może i na pewno nigdy nie zostanie zapomniana.

Cold-Wall to innowacyjna, kreatywna i unikatowa marka streetwearowa z UK. Estetyka jest, albo ma być, niezwykle prosta, niepraktyczne elementy projektu mają dominować i tworzyć produkt.

Nike – przedstawiać raczej Tobie chyba nie muszę, prawda?

Obie marki łączą siły i mają zamiar stworzyć kolejną kolaborację, która ma przybliżyć powrót na rynek mocnego zainteresowania najważniejszym butem koszykarskim w historii Nike Basketball.

To pierwsze takie połączenie, dla A Cold-Wall, sama marka jest fajną ciekawostką choćby dlatego, że jej projektant Samuel Roos jest najmłodszym projektantem w historii, który dostał swoją własną witrynę w Barneys.

Nike takim ruchem, rozszerza (albo chce) strefę wpływów Air Force 1. Jedynki Special Field były sukcesem. Niby nie dało się ich kupić, ale zainteresowanie było olbrzymie, bo sam w sobie but był bardzo fajny.

Kolaboracja z A Cold-Wall to także projekt ciekawy, bo teoretycznie but jest dokładnie taki jak każdy inny Air Force, ale jednak inny. Ross postanowił wyciąć z niego dziurki na sznurki. Ze standardowych osiemnastu zostały tylko cztery, więc kicks wiąże się całkowicie inaczej niż normalnie. Od dwóch, czy trzech dni o tym projekcie rozpisuje się pół internetu, choć tak naprawdę widzieliśmy jego skrawki i istnieją dwie wypowiedzi Rossa.

Interesująco wygląda także

 

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *