Nike Air Max 97 QS Mettalic Gold od 18.05 w Nike!

Nike Air Max 97 Silver Bullet to … hit? Na pewno tak, związek z Włochami i uwielbieniem mieszkańców tego kraju do tego buta, powoduje, że jest on wspaniały. Wspaniała jest także jego brzydota, oraz ogólny rzucający się w oczy srebrzysty kolor cholewki. Na ulicach, normalni ludzie, ci którzy wybierają pomiędzy czarnym, granatowym i brązowym, ewentualnie szarym, patrzą na niego jak na but gościa wyciągniętego prosto z imprezy sylwestrowej.

A jest i druga wersja. Srebro zamieniono na złoto, ale nie, nie jest to Golden Bullet. Choć może? Naah, to Metallic Gold. But jest identyczny jak ten srebrny, tylko, że złoty. Nawiązujący do stylistyki lat 90-tych kicks przyciąga spojrzenia. Odblaskowe i łagodne linie inspirowane japońskimi superpociągami w połączeniu z pełnowymiarową amortyzacją Max Air sprawiają, że ta wersja … odnajduje swoje miejsce w nowej epoce?

Nike Air Max 97 Metallic Gold dostępne będą w Nike od 18 maja

Damskie -> KLIK

Męskie -> KLIK

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *