Stal Lee – dla tych co nie wiedzą – to jedna z najbardziej znanych postaci w świecie komiksowym. I nie jest on żadnym tam strzelającym z oczu mutantem, mającym nadludzkie zdolności człowiekiem-pająkiem, rzucającym tarczą kapitanem. Stan Lee jest innego rodzaju superbohaterem, to on tych ludzi powymyślał.

Stan Lee jest twórcą, wielkim twórcą. To dzięki niemu ponownie przeżywam lata młodości. Kupuję komiksy, czytam, oglądam seriale i filmy. Lee występuje w praktycznie każdym pełnometrażowym filmie z Marvel Studios, grając tam małą, ale zawsze zauważalną rolę – zwykle kilkusekundową, często nie mając ani słowa do powiedzenia. Najpopularniejszy twórca komiksów został uhonorowany wydarzeniem o nazwie Extraordinary: Stan Lee Tribute.

Ale co ma komiks do butów? Ano FILA weszła do gry i stowrzyła specjalną wersję modelu Fila Original Fitness. Model, na którym znalazło się m.in. ulubione powiedzenie Lee – NUFF SAID. Napis ten widzimy na podeszwie. Goście VIP imprezy otrzymali specjalne buty reprezentujących kultowe postaci Marvela. Obie pary fajnie byłoby zobaczyć w sprzedaży, a do tego o nazwie Stan Lee x Fila Original Fitness. Ciekawe czy do tego dojdzie. Dla fanów komiksu mega temat.

   

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *