Reebok Classic przedstawia kolejną część kampanii Always Classic. Tym razem, o swojej definicji klasyki opowiadają raper Lil Yachty oraz piosenkarka Teyana Taylor. Znani artyści wspólnie prezentują nową odsłonę kultowej serii Workout Plus.

W kampanii wiosna/lato 2018 marka Reebok Classic zaprosiła do współpracy najbardziej wpływowe, autentyczne i inspirujące osobowości, aby wspólnie zdefiniować to czym jest prawdziwa klasyka. Seria Workout Plus jest bohaterem najnowszej odsłony kampanii, w której wzięli udział: znany raper i miłośnik sneakerów Lil Yachty oraz artystka R&B, tancerka i aktorka Teyana Taylor.

Model Workout Plus powstał w latach 80. i z miejsca podbił świat fitnessu. Z biegiem lat, z sal treningowych przeniósł się na ulice, stając się kultowym elementem stylu streetwear. Teyana Taylor i Lil Yachty, podobnie jak znana seria marki Reebok, nie obawiają się wyzwań i chętnie przekraczają kolejne granice zarówno w swojej twórczości, jak i stylu, który prezentują.

Raper Lil Yachty to artysta znany ze swoich bezkompromisowych tekstów, które pozwoliły mu szybko zdobyć popularność na całym świecie. Z kolei Teyana Taylor to wszechstronna osobowość, pokazująca swój wyjątkowy styl zarówno w tańcu, jak i w muzyce, którą tworzy. Razem reprezentują dwa różne, inspirujące oblicza klasyki.

Model Workout Plus to uniwersalny but, który dopełni każdy zestaw. Niepowtarzalny wygląd zapewniają mu charakterystyczny pasek H-Strap oraz drobne detale w przedniej części i na pięcie buta.

Za obiektywem w kampanii Alwyas Classic stanął znany fotograf Atiba Jeffersona. Oprócz Lil Yachty i Teyany Taylor wzięli w niej udział, m.in. hip-hopowy duet Rae Sremmurd, gwiazda muzyki pop Ariana Grande i międzynarodowa supermodelka Gigi Hadid.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *